5 komentářů u „Drop on all pointers

 1. Jovata

  Týdenní bilance je pro mě pro toto roční období stále velmi vysoká. Na první pohled mám problém s určením Mercedesu se zelenou SPZ, asi F? Zkusím zapátrat až navečer v klidu domova.

  1. materazzi Autor příspěvku

   Víš,že letošní denní rekord byl 44 států. Teď se podařilo za celý týden o 1 míň. Ale je to odpovídající době. Ten první rok jsem myslel,že to v zimě končí úplně.
   431 je CERN. Ten slavný ústav kde vyrábějí černé díry apod. Správní budovy jsou v Ženevě nedaleko F hranic,ale ten podzemní mnohadesítekkm okruh běží i pod F. Byl jsem se tam taky podívat.

   1. Jovata

    Ano, potvrzuju CERN. Francouzským CD jsem přišel na chuť, mají v nich podle čísel systém. Zatím jsem měl štěstí jen na UNESCO/E. Budu rád za tvé uveřejňování, je zajímavé hledat, z jaké ambasády či organizace k nám zavítali.

    1. materazzi Autor příspěvku

     Dneska jsem se odpoledne stavoval u kluků na P u Hradu. Říkali,že dopoledne jelo dovnitř auto s bleděmodrou značkou a vlajkou čevenomodré pruhy a nějaký znak. Tak uvažuju,že to asi byl velvyslanec pro H,CZ asi i SK a možná další z nějaké exotické země se sídlem v Budapešti. A teď mě napadlo,že se podívám na str. Hradu, jestli tam něco nebude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *